iiyama G-MASTER G2771QS-B1. Screen size: 68.6 cm (27"), Screen resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Wide Quad HD, Aspect ratio: 16:9, Horizontal viewing angle: 178°, Vertical viewing angle: 178°. Built-in speakers. VESA mounting. Product color: Black
| Frequency (Hz) | 200 Hz |
| Available video connections | 1x DisplayPort, , 2x HDMI |
| Headphone socket | Yes |
| Built-in Webcam | No |
| Height-adjustable | No |
| Tiltable | No |
| Inclination settings | -3,5 - 21,5 ° |
| HD quality | Wide Quad HD |
| Display / Color Depth | 1.07 milliards de couleurs |
| RMS capacity (W) | 4 W |
| Dimensions H x W x D (cm) | 445,5 mm x 613,5 mm x 192,5 mm |
| Weight (Kg) | 4,4 kg |
| Vesa standard | 100 x 100 |
| Display / Horizontal Viewing Angle | 178 ° |
| Display / Vertical Viewing Angle | 178 ° |
| Projector / Contrast Ratio | 80000000:1 |
| Number of watts on/standby | 21 W |
| Projector / Native Resolution | 2560 x 1440 |
| Television / Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Display / Diagonal Size (") | 68,6 cm |
| Cables included | Secteur, HDMI, DisplayPort |
| Manufacturer reference | G2771QS-B1 |