iiyama ProLite TF3215MC-B2AG. Screen size: 80 cm (31.5"), Screen resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Response time: 8 ms, Aspect ratio: 16:9, Horizontal viewing angle: 178°, Vertical viewing angle: 178°. VESA mount. Product color: Black
| Display / Type | LED |
| Available video connections | 1x VGA, , 1x DisplayPort, , 1x HDMI |
| HD quality | Full HD |
| Display / Color Depth | 16,7 millions de couleurs |
| Dimensions H x W x D (cm) | 43.7 x 74.3 x 6.1 |
| Weight (Kg) | 10 kg |
| Vesa standard | 200 x 200 |
| Display / Horizontal Viewing Angle | 178 ° |
| Display / Vertical Viewing Angle | 178 ° |
| Projector / Contrast Ratio | 3000:1 |
| Image Brightness (cd/m²) | 425 cd/m² |
| Number of watts on/standby | 32 W |
| Projector / Native Resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Television / Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Display / Diagonal Size (") | 80 cm |
| Display / Response Time | 8 ms |
| Cables included | Secteur, USB, HDMI |
| Manufacturer reference | TF3215MC-B2AG |