iiyama ProLite X2792QSU-B1. Screen size: 68.6 cm (27"), Screen resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Quad HD, Display technology: LED, Display surface: Matte, Response time: 3 ms, Aspect ratio: 16:9, Horizontal viewing angle: 178°, Vertical viewing angle: 178°. Built-in speakers. Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting. Product color: Black
| Display / Type | LED |
| Frequency (Hz) | 120 Hz |
| Available video connections | 1x DisplayPort, , 1x HDMI |
| Headphone socket | No |
| Tiltable | No |
| Inclination settings | 4 - 20 ° |
| HD quality | Quad HD |
| Display / Color Depth | 16,7 millions de couleurs |
| RMS capacity (W) | 4 W |
| Dimensions H x W x D (cm) | 43.6 x 61.65 x 19 |
| Weight (Kg) | 4,1 kg |
| Vesa standard | 100 x 100 |
| Display / Horizontal Viewing Angle | 178 ° |
| Display / Vertical Viewing Angle | 178 ° |
| Projector / Contrast Ratio | 80000000:1 |
| Number of watts on/standby | 12 W |
| Projector / Native Resolution | 2560 x 1440 |
| Television / Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Display / Diagonal Size (") | 68,6 cm |
| Display / Response Time | 3 ms |
| Cables included | Secteur, USB, HDMI |
| Manufacturer reference | X2792QSU-B1 |