iiyama ProLite XUB3297QSNP-B1. Screen size: 81.3 cm (32"), Screen resolution: 2560 x 1440 pixels, HD type: Quad HD, Display technology: LED, Display surface: Matte, Response time: 1 ms, Aspect ratio: 16:9, Horizontal viewing angle: 178°, Vertical viewing angle: 178°. Built-in speakers. Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mount, Height adjustment. Product color: Black
| Display / Type | LED |
| Frequency (Hz) | 100 Hz |
| Available USB/T-Bolt ports | 2x USB-A, , 1x USB-C, |
| Available video connections | 1x DisplayPort, , 1x HDMI |
| Available network connections | 1x RJ45 |
| Height-adjustable | Yes |
| Tiltable | No |
| Inclination settings | 23 - 5 ° |
| Rotating | No |
| HD quality | Quad HD |
| Display / Color Depth | 1.07 milliards de couleurs |
| RMS capacity (W) | 5 W |
| Dimensions H x W x D (cm) | 602 mm x 714 mm x 245,5 mm |
| Weight (Kg) | 9,5 kg |
| Vesa standard | 100 x 100 |
| Display / Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Display / Vertical Viewing Angle | 178 ° |
| Projector / Contrast Ratio | 80000000:1 |
| Number of watts on/standby | 40 W |
| Projector / Native Resolution | 2560 x 1440 |
| Television / Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Display / Diagonal Size (") | 81,3 cm |
| Display / Response Time | 1 ms |
| Cables included | Secteur, HDMI, DisplayPort, USB Type-C |
| Manufacturer reference | XUB3297QSNP-B1 |