Epson EB-L895U. Projector helderheid: 8000 ANSI lumens, Projectietechnologie: 3LCD, Projector native resolution: WUXGA (1920x1200). Type lichtbron: Laser, Levensduur van de lichtbron: 20000 uur, Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus): 30000 uur. Focus: Handmatig, Brandpuntbereik: 20 - 31.8 mm, Zoom type: Handmatig. Ondersteunde grafische resoluties: 1920 x 1200 (WUXGA), Video kleurenmodi: Bioscoop, DICOM-simulatiemodus, Dynamisch, Natuurlijk, Presentatie. Soort serieële aansluiting: RS-232C
| Netwerkgebruik / Aantal WAN-poorten | 1 |
| RMS-vermogen (W) | 10 W |
| Helderheid (Lumens) | 8000 ANSI lumens lm |
| Contrastverhouding (n:1) | 5000000:1 |
| Resolutie projector | 1920 x 1200 |
| Geluidsemissie (Economy modus) | 26 |
| Televisie / Hoogte-breedteverhouding van beeld | 16:10 |
| Maxi aangepaste schermgrootte | 1270 - 12700 mm |
| Projector / Afstandratio | 1.35 - 2.20:1 |
| Projector / Type | 3LCD |
| Projectorlamp / Type lamp | Laser |
| Gebruiksduur lamp | 20.000 |
| Netwerkgebruik / Type | Ja |
| Connector WIFI | Ja |
| Aantal Watt gebruik/stand-by | 388 W |
| Geluidsniveau (dB) | 36 |
| Afmetingen H x B x D (cm) | 13,8 x 44 x 34 |
| Inclusief kabels | Stroom |
| Gewicht (Kg) | 8,5 |
| Referentie fabrikant | V11HB27140 |