Epson EF-72. Projector helderheid: 1000 ANSI lumens, Projectietechnologie: 3LCD, Projector native resolution: 4K (4096x2400). Type lichtbron: LED, Levensduur van de lichtbron: 20000 uur. Vaste focale lengte: 16,6 mm. Wi-Fi-standaarden: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac). Geluidsniveau: 28 dB, Geluidsniveau (spaarzame modus): 22 dB, Preset modes: Helder, Bioscoop, Dynamisch
| RMS-vermogen (W) | 10 W |
| Helderheid (Lumens) | 1000 ANSI lumens lm |
| Contrastverhouding (n:1) | 5000000:1 |
| Resolutie projector | 4096 x 2400 |
| Geluidsemissie (Economy modus) | 22 |
| Maxi aangepaste schermgrootte | 762 - 3810 mm |
| Korte brandpunt | Nee |
| Projector / Type | 3LCD |
| Projectorlamp / Type lamp | LED |
| Gebruiksduur lamp | 20.000 |
| Connector WIFI | Ja |
| Aantal Watt gebruik/stand-by | 111 W |
| Geluidsniveau (dB) | 28 |
| Afmetingen H x B x D (cm) | 24,9 x 19 x 19 |
| Gewicht (Kg) | 4 |
| Referentie fabrikant | V11HB76640 |