iiyama T1624MSC-B1. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Responstijd: 25 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 170°, Kijkhoek, verticaal: 170°. Ingebouwde luidsprekers. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
| Display / Type | LED |
| Beschikbare videoaansluitingen | 1x HDMI |
| Webcam | Nee |
| HD-kwaliteit | Full HD |
| Weergave / kleurdiepte | 16,7 miljoen kleuren |
| RMS-vermogen (W) | 4 W |
| Afmetingen H x B x D (cm) | 24,5 x 38,8 x 15,95 |
| Gewicht (Kg) | 2,6 kg |
| Vesa-norm | 100 x 100 |
| Energieklasse | E |
| Display / Horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Display / Verticale kijkhoek | 170 ° |
| Contrastverhouding (n:1) | 800:1 |
| Display / Beeldhelderheid (cd/m²) | 385 cd/m² |
| Aantal Watt gebruik/stand-by | 7 W |
| Resolutie | 1920 x 1080 |
| Televisie / Hoogte-breedteverhouding van beeld | 16:9 |
| Schermgrootte (") | 39,6 cm |
| Responstijd (ms) | 25 ms |
| Inclusief kabels | USB, HDMI |
| Referentie fabrikant | T1624MSC-B1 |