iiyama T1624MSC-B1. Screen size: 39.6 cm (15.6"), Screen resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Response time: 25 ms, Aspect ratio: 16:9, Horizontal viewing angle: 170°, Vertical viewing angle: 170°. Built-in speakers. VESA mount. Product color: Black
| Display / Type | LED |
| Available video connections | 1x HDMI |
| Built-in Webcam | No |
| HD quality | Full HD |
| Display / Color Depth | 16,7 millions de couleurs |
| RMS capacity (W) | 4 W |
| Dimensions H x W x D (cm) | 24.5 x 38.8 x 15.95 |
| Weight (Kg) | 2,6 kg |
| Vesa standard | 100 x 100 |
| Energy class | E |
| Display / Horizontal Viewing Angle | 170 ° |
| Display / Vertical Viewing Angle | 170 ° |
| Projector / Contrast Ratio | 800:1 |
| Image Brightness (cd/m²) | 385 cd/m² |
| Number of watts on/standby | 7 W |
| Projector / Native Resolution | 1920 x 1080 |
| Television / Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Display / Diagonal Size (") | 39,6 cm |
| Display / Response Time | 25 ms |
| Cables included | USB, HDMI |
| Manufacturer reference | T1624MSC-B1 |