iiyama ProLite T1931SR-B1S. Screen size: 48.3 cm (19"), Screen resolution: 1280 x 1024 pixels, HD type: SXGA, Display technology: LCD, Response time: 14 ms, Aspect ratio: 5:4, Horizontal viewing angle: 178°, Vertical viewing angle: 178°. Built-in speakers. VESA mount. Product color: Black.
| Display / Type | LCD |
| Available video connections | 1x VGA, , 1x DisplayPort, , 1x HDMI |
| Built-in Webcam | No |
| Height-adjustable | No |
| Tiltable | No |
| Inclination settings | 90 - 5 ° |
| HD quality | SXGA |
| Display / Color Depth | 16,7 millions de couleurs |
| RMS capacity (W) | 2 W |
| Dimensions H x W x D (cm) | 43.15 x 43.2 x 23.95 |
| Weight (Kg) | 6 kg |
| Vesa standard | 100 x 100 |
| Display / Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Display / Vertical Viewing Angle | 178 ° |
| Projector / Contrast Ratio | 1000:1 |
| Image Brightness (cd/m²) | 193 cd/m² |
| Number of watts on/standby | 20 W |
| Projector / Native Resolution | 1280 x 1024 |
| Television / Image Aspect Ratio | 5:4 |
| Display / Diagonal Size (") | 48,3 cm |
| Display / Response Time | 14 ms |
| Cables included | Secteur, USB, HDMI, DisplayPort, Acoustique |
| Manufacturer reference | T1931SR-B1S |