LG 32UN880K. Display diagonal: 81.3 cm (32"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Response time: 5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). Built-in USB hub. VESA mounting, Height adjustment. Product colour: Black
| Display / Type | LCD |
| Frequency (Hz) | 60 Hz |
| Available USB/T-Bolt ports | 2x USB-A, , 1x USB-C, |
| Available video connections | 1x DisplayPort, , 2x HDMI |
| Headphone socket | Yes |
| Built-in Webcam | No |
| Height-adjustable | Yes |
| Tiltable | Yes |
| Inclination settings | -25 - 25 ° |
| Rotating | Yes |
| Rotation left/right (°) | 0 - 90 ° |
| HD quality | 4K Ultra HD |
| Display / Color Depth | 1.07 milliards de couleurs |
| RMS capacity (W) | 10 W |
| Dimensions H x W x D (cm) | 64.11 x 71.43 x 40.68 |
| Weight (Kg) | 10.3 |
| Vesa standard | 100 x 100 |
| Display / Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Display / Vertical Viewing Angle | 178 |
| Projector / Contrast Ratio | 5000000:1 |
| Number of watts on/standby | 210 W |
| Projector / Native Resolution | 3840 x 2160 |
| Television / Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Display / Diagonal Size (") | 31.5 |
| Display / Response Time | 5 |
| Cables included | Secteur, HDMI, USB Type-C |
| Manufacturer reference | 32UN880K-B |