iiyama ProLite TF1734MC-B8X. Screen size: 43.2 cm (17"), Screen resolution: 1280 x 1024 pixels, Response time: 5 ms, Aspect ratio: 5:4, Horizontal viewing angle: 170°, Vertical viewing angle: 160°. VESA mount
| Frequency (Hz) | 75 Hz |
| Available video connections | 1x VGA, , 1x DisplayPort, |
| Display / Color Depth | 16,7 millions de couleurs |
| Dimensions H x W x D (cm) | 30.7 x 36.9 x 4.75 |
| Weight (Kg) | 3,6 kg |
| Vesa standard | 100 x 100 |
| Display / Horizontal Viewing Angle | 170 ° |
| Display / Vertical Viewing Angle | 160 ° |
| Projector / Contrast Ratio | 1000:1 |
| Image Brightness (cd/m²) | 300 cd/m² |
| Number of watts on/standby | 13 W |
| Projector / Native Resolution | 1280 x 1024 |
| Television / Image Aspect Ratio | 5:4 |
| Display / Diagonal Size (") | 43,2 cm |
| Display / Response Time | 5 ms |
| Cables included | Secteur, USB, HDMI, DisplayPort |
| Manufacturer reference | TF1734MC-B8X |