Apple Studio Display. Screen size: 68.6 cm (27"), Screen resolution: 5120 x 2880 pixels, HD type: 5K Ultra HD, Display technology: LED, Aspect ratio: 16:9. Built-in speakers. Built-in USB hub. Product color: Silver
| Display / Type | LED |
| Frequency (Hz) | 60 Hz |
| Available USB/T-Bolt ports | 2x USB-C, |
| Headphone socket | No |
| Built-in Webcam | No |
| Tiltable | No |
| Inclination settings | -5 - 25 ° |
| HD quality | 5K Ultra HD |
| Display / Color Depth | 1 milliard de couleurs |
| Dimensions H x W x D (cm) | 478 mm x 623 mm x 168 mm |
| Weight (Kg) | 6,3 kg |
| Vesa standard | 100 x 100 |
| Projector / Native Resolution | 5120 x 2880 |
| Television / Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Display / Diagonal Size (") | 68,6 cm |
| Cables included | Thunderbolt |
| Manufacturer reference | MFEX4FD/A |