iiyama TF3239AS-B1AG. Screen size: 80 cm (31.5"), Screen resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Display surface: Matte, Response time: 8 ms, Aspect ratio: 16:9, Horizontal viewing angle: 178°, Vertical viewing angle: 178°. Built-in speakers. VESA mounting. Product color: Black
| Display / Type | LED |
| Frequency (Hz) | 60 Hz |
| Available USB/T-Bolt ports | 2x USB-A, |
| Available video connections | 1x DisplayPort, , 2x HDMI |
| Available network connections | 1x RJ45 |
| HD quality | Full HD |
| Display / Color Depth | 16,7 millions de couleurs |
| RMS capacity (W) | 20 W |
| Dimensions H x W x D (cm) | 440,7 mm x 746,2 mm x 62,4 mm |
| Weight (Kg) | 13,2 kg |
| Vesa standard | 200 x 200 |
| Display / Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Display / Vertical Viewing Angle | 178 ° |
| Projector / Contrast Ratio | 1200:1 |
| Image Brightness (cd/m²) | 435 cd/m² |
| Number of watts on/standby | 50 W |
| Projector / Native Resolution | 1920 x 1080 |
| Television / Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Display / Diagonal Size (") | 80 cm |
| Display / Response Time | 8 ms |
| Cables included | Secteur, USB, HDMI |
| Manufacturer reference | TF3239AS-B1AG |