iiyama ProLite XUB2595WSU-B5. Beeldschermdiagonaal: 63,5 cm (25"), Resolutie: 1920 x 1200 Pixels, HD type: WUXGA, Display technologie: LED, Beeldoppervlakte: Mat, Responstijd: 4 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:10, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 2.0. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Display / Type | LED |
| Beschikbare videoaansluitingen | 1x VGA, , 1x DisplayPort, , 1x HDMI |
| Stekker hoofdtelefoon | Nee |
| Webcam | Nee |
| Regelbaar in hoogte | Ja |
| Kantelen | Nee |
| Kantelinstellingen | 23 - 5 ° |
| Pivoterend | Nee |
| Draaiing links/rechts (°) | -90 - 90 ° |
| HD-kwaliteit | WUXGA |
| Weergave / kleurdiepte | 16,7 miljoen kleuren |
| RMS-vermogen (W) | 4 W |
| Afmetingen H x B x D (cm) | 52,65 x 54,65 x 20,95 |
| Gewicht (Kg) | 5 kg |
| Vesa-norm | 100 x 100 |
| Display / Horizontale kijkhoek | 178 |
| Display / Verticale kijkhoek | 178 ° |
| Contrastverhouding (n:1) | 5000000:1 |
| Aantal Watt gebruik/stand-by | 28 W |
| Resolutie | 1920 x 1200 |
| Televisie / Hoogte-breedteverhouding van beeld | 16:10 |
| Schermgrootte (") | 63,5 cm |
| Responstijd (ms) | 4 ms |
| Inclusief kabels | AC, USB, HDMI, DisplayPort |
| Referentie fabrikant | XUB2595WSU-B5 |