Epson EB-L265F. Projector helderheid: 4600 ANSI lumens, Projectietechnologie: 3LCD, Projector native resolution: 1080p (1920x1080). Type lichtbron: Laser, Levensduur van de lichtbron: 20000 uur, Levensduur van de lichtbron (besparingsmodus): 30000 uur. Focus: Handmatig, Brandpuntbereik: 18.2 - 29.1 mm, Diafragma (F-F): 1,51 - 1,77. Video kleurenmodi: Schoolbord, Bioscoop, Dynamisch, Multi-projection, Presentatie, sRGB. Soort serieële aansluiting: RS-232C, Type onderhoudspoort: USB Type-B
| RMS-vermogen (W) | 16 W |
| Lensopening | 1,51 - 1,77 |
| Helderheid (Lumens) | 4600 ANSI lumens |
| Contrastverhouding (n:1) | 2500000:1 |
| Resolutie projector | 1920 x 1080 |
| 3D / 3D | Nee |
| Geluidsemissie (Economy modus) | 27 dB |
| Televisie / Hoogte-breedteverhouding van beeld | 16:9 |
| Maxi aangepaste schermgrootte | 787,4 - 7874 mm |
| Projector / Afstandratio | 1,32 - 2,12:1 |
| Projector / Type | 3LCD |
| Projectorlamp / Type lamp | Laser |
| Gebruiksduur lamp | 20000 uur |
| Netwerkgebruik / Type | Nee |
| Connector WIFI | Nee |
| Aantal Watt gebruik/stand-by | 199 W |
| Geluidsniveau (dB) | 37 dB |
| Inclusief kabels | AC, HDMI |
| Gewicht (Kg) | 4,2 kg |
| Referentie fabrikant | V11HA72180 |