HP Serie 7 Pro 31,5 inch 4K Thunderbolt 4 monitor - 732pk. Beeldschermdiagonaal: 80 cm (31.5"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: LCD, Beeldoppervlakte: Mat, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2). VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart, Zilver
| Display / Type | LCD |
| Frequentie (Hz) | 60 Hz |
| Beschikbare USB/T-Bolt-poorten | 4x USB-A, , 1x Thunderbolt 4 |
| Beschikbare videoaansluitingen | 1x DisplayPort, , 1x HDMI |
| Beschikbare netwerkverbindingen | 1x RJ45 |
| Webcam | Nee |
| Regelbaar in hoogte | Ja |
| Kantelen | Ja |
| Kantelinstellingen | -5 - 20 ° |
| Pivoterend | Ja |
| Draaiing links/rechts (°) | 0 - 90 ° |
| HD-kwaliteit | 4K Ultra HD |
| Weergave / kleurdiepte | 1,07 miljard kleuren |
| Afmetingen H x B x D (cm) | 60,49 x 71,35 x 21,7 |
| Gewicht (Kg) | 8,77 |
| Vesa-norm | 100 x 100 |
| Display / Horizontale kijkhoek | 178 |
| Display / Verticale kijkhoek | 178 |
| Contrastverhouding (n:1) | 10000000:1 |
| Display / Beeldhelderheid (cd/m²) | 400 |
| Aantal Watt gebruik/stand-by | 48 W |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Televisie / Hoogte-breedteverhouding van beeld | 16:9 |
| Schermgrootte (") | 31,5 |
| Responstijd (ms) | 5 |
| Inclusief kabels | HDMI, DisplayPort, Thunderbolt, USB Type-A naar USB Type-B, USB Type-C naar USB Type-C, AC |
| Referentie fabrikant | 8Y2K9AA#ABB |