iiyama ProLite T2755QSC-B1. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), Resolutie: 2560 x 1440 Pixels, HD type: Quad HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
| Display / Type | LCD |
| Frequentie (Hz) | 75 Hz |
| Beschikbare USB/T-Bolt-poorten | 2x USB-A, |
| Beschikbare videoaansluitingen | 1x DisplayPort, , 1x HDMI |
| Stekker hoofdtelefoon | Nee |
| Webcam | Nee |
| Kantelen | Nee |
| Kantelinstellingen | 15 - 70 ° |
| HD-kwaliteit | Quad HD |
| Weergave / kleurdiepte | 16,7 miljoen kleuren |
| RMS-vermogen (W) | 2 W |
| Afmetingen H x B x D (cm) | 364,5 mm x 614 mm x 49 mm |
| Gewicht (Kg) | 5,8 kg |
| Vesa-norm | 100 x 100 |
| Display / Horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Display / Verticale kijkhoek | 178 ° |
| Contrastverhouding (n:1) | 1000:1 |
| Display / Beeldhelderheid (cd/m²) | 360 cd/m² |
| Aantal Watt gebruik/stand-by | 35 W |
| Resolutie | 2560 x 1440 |
| Televisie / Hoogte-breedteverhouding van beeld | 16:9 |
| Schermgrootte (") | 68,6 cm |
| Responstijd (ms) | 5 ms |
| Inclusief kabels | AC, USB, HDMI |
| Referentie fabrikant | T2755QSC-B1 |