iiyama TF3239AS-B1AG. Beeldschermdiagonaal: 80 cm (31.5"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Beeldoppervlakte: Mat, Responstijd: 8 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
| Display / Type | LED |
| Frequentie (Hz) | 60 Hz |
| Beschikbare USB/T-Bolt-poorten | 2x USB-A, |
| Beschikbare videoaansluitingen | 1x DisplayPort, , 2x HDMI |
| Beschikbare netwerkverbindingen | 1x RJ45 |
| HD-kwaliteit | Full HD |
| Weergave / kleurdiepte | 16,7 miljoen kleuren |
| RMS-vermogen (W) | 20 W |
| Afmetingen H x B x D (cm) | 440,7 mm x 746,2 mm x 62,4 mm |
| Gewicht (Kg) | 13,2 kg |
| Vesa-norm | 200 x 200 |
| Display / Horizontale kijkhoek | 178 |
| Display / Verticale kijkhoek | 178 ° |
| Contrastverhouding (n:1) | 1200:1 |
| Display / Beeldhelderheid (cd/m²) | 435 cd/m² |
| Aantal Watt gebruik/stand-by | 50 W |
| Resolutie | 1920 x 1080 |
| Televisie / Hoogte-breedteverhouding van beeld | 16:9 |
| Schermgrootte (") | 80 cm |
| Responstijd (ms) | 8 ms |
| Inclusief kabels | AC, USB, HDMI |
| Referentie fabrikant | TF3239AS-B1AG |