iiyama ProLite T1634MC-B1S. Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Beeldoppervlakte: Mat, Responstijd: 25 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
| Display / Type | LED |
| Frequentie (Hz) | 60 Hz |
| Beschikbare videoaansluitingen | 1x VGA, , 1x DisplayPort, , 1x HDMI |
| Kantelen | Nee |
| Kantelinstellingen | 90 - 5 ° |
| HD-kwaliteit | Full HD |
| Weergave / kleurdiepte | 16,2 miljoen kleuren |
| Afmetingen H x B x D (cm) | 28,55 x 38,1 x 20 |
| Gewicht (Kg) | 3,4 kg |
| Vesa-norm | 100 x 100 |
| Display / Horizontale kijkhoek | 178 |
| Display / Verticale kijkhoek | 178 ° |
| Contrastverhouding (n:1) | 700:1 |
| Display / Beeldhelderheid (cd/m²) | 405 cd/m² |
| Aantal Watt gebruik/stand-by | 18 W |
| Resolutie | 1920 x 1080 |
| Televisie / Hoogte-breedteverhouding van beeld | 16:9 |
| Schermgrootte (") | 39,6 cm |
| Responstijd (ms) | 25 ms |
| Inclusief kabels | AC, USB, HDMI, DisplayPort |
| Referentie fabrikant | T1634MC-B1S |