iiyama ProLite T1731SR-B1S. Beeldschermdiagonaal: 43,2 cm (17"), Resolutie: 1280 x 1024 Pixels, HD type: SXGA, Display technologie: LCD, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 5:4, Kijkhoek, horizontaal: 170°, Kijkhoek, verticaal: 160°. Ingebouwde luidsprekers. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
| Display / Type | LCD |
| Beschikbare videoaansluitingen | 1x VGA, , 1x DisplayPort, , 1x HDMI |
| Webcam | Nee |
| Kantelen | Ja |
| Kantelinstellingen | -5 - 90 ° |
| HD-kwaliteit | SXGA |
| Weergave / kleurdiepte | 16,7 miljoen kleuren |
| RMS-vermogen (W) | 2 W |
| Afmetingen H x B x D (cm) | 37,8 x 38,7 x 23,95 |
| Gewicht (Kg) | 5,4 kg |
| Vesa-norm | 100 x 100 |
| Display / Horizontale kijkhoek | 170 |
| Display / Verticale kijkhoek | 160 |
| Contrastverhouding (n:1) | 1000:1 |
| Display / Beeldhelderheid (cd/m²) | 195 cd/m² |
| Aantal Watt gebruik/stand-by | 20 W |
| Resolutie | 1280 x 1024 |
| Televisie / Hoogte-breedteverhouding van beeld | 5:4 |
| Schermgrootte (") | 43,2 cm |
| Responstijd (ms) | 5 ms |
| Inclusief kabels | AC, USB, HDMI, DisplayPort, Audio |
| Referentie fabrikant | T1731SR-B1S |