LG 27US550-W. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Wit
| Display / Type | LCD |
| Frequentie (Hz) | 60 Hz |
| Beschikbare videoaansluitingen | 1x DisplayPort, , 2x HDMI |
| Stekker hoofdtelefoon | Ja |
| Webcam | Nee |
| Regelbaar in hoogte | Ja |
| Kantelen | Ja |
| Pivoterend | Ja |
| HD-kwaliteit | 4K Ultra HD |
| Afmetingen H x B x D (cm) | 53,92 x 61,35 x 25,32 |
| Gewicht (Kg) | 4,2 kg |
| Vesa-norm | 100 x 100 |
| Display / Horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Display / Verticale kijkhoek | 178 ° |
| Contrastverhouding (n:1) | 1000:1 |
| Aantal Watt gebruik/stand-by | 25,9 W |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Televisie / Hoogte-breedteverhouding van beeld | 16:9 |
| Schermgrootte (") | 68,6 cm |
| Responstijd (ms) | 5 ms |
| Inclusief kabels | AC, HDMI |
| Referentie fabrikant | 27US550-W.AEU |