LG 32GX850A-B. Screen size: 81.3 cm (32"), Screen resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: OLED, Response time: 0.03 ms, Image format: 16:9, Horizontal viewing angle: 178°, Vertical viewing angle: 178°. Built-in USB hub, USB hub version: 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mounting, Height adjustment. Product color: Black
| Display / Type | OLED |
| Frequency (Hz) | 165 Hz |
| Available USB/T-Bolt ports | 2x USB-A, |
| Available video connections | 1x DisplayPort, , 2x HDMI |
| Headphone socket | Yes |
| Built-in Webcam | No |
| Height-adjustable | Yes |
| Tiltable | Yes |
| Rotating | Yes |
| HD quality | 4K Ultra HD |
| Display / Color Depth | 1.07 milliards de couleurs |
| Dimensions H x W x D (cm) | 51.09 x 71.41 x 24.98 |
| Weight (Kg) | 9,1 kg |
| Vesa standard | 100 x 100 |
| Display / Horizontal Viewing Angle | 178 ° |
| Display / Vertical Viewing Angle | 178 ° |
| Projector / Contrast Ratio | 1200000:1 |
| Projector / Native Resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Television / Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Display / Diagonal Size (") | 81,3 cm |
| Display / Response Time | 0,03 ms |
| Cables included | DisplayPort, HDMI |
| Manufacturer reference | 32GX850A-B |